myTU mobile banking app account overview

myTU #TIME loyalty program logo ir lojalitātes programma, kurā jūs nopelnāt tērējot

 ir lojalitātes programma,

kurā jūs nopelnāt tērējot

Pievienojieties tagad un saņemiet 1 stundu #TIME (1 stundu = 4,17 €) Katru reizi, norēķinoties ar karti, iegūstiet 5 sekundes savā kontā. Tiklīdz esat sakrājis 2 stundas un 24 minūtes, konvertējiet savu #TIME uz 10 € un tērējiet!

#TIME ir pārsūtāms. Jūs varat apvienot, nosūtīt, saņemt un pat pieprasīt lojalitātes punktus saviem ģimenes locekļiem vai draugiem.

 value
myTU #TIME loyalty program explained

#TIME ir konvertējams

Sakrājiet 2 stundas un 24 minūtes, konvertējiet savu #TIME uz īstu naudu un tērējiet! Vai arī nogaidiet un iegūstiet labākos piedāvājumus, izmantojot savus uzkrātos punktus mūsu ekskluzīvajiem piedāvājumiem (drīzumā).

#TIME nepazūd

#TIME punkti ir mūžīgi, ja vien tos neiztērējat. Tiem nav derīguma termiņa, tāpēc varat tos uzkrāt, iztērēt, atdot vai par tiem aizmirst... tie nekur nepazudīs!

#TIME ir pārsūtāms

Nepietiek #TIME kārotajam piedāvājumam? Jūs varat apvienot, nosūtīt, saņemt un pat pieprasīt #TIME saviem ģimenes locekļiem vai draugiem.#TIME ir īpaši elastīga lojalitātes programma.

PIEVIENOJIES TAGAD UN SAŅEM 1 STUNDU OF 
(1 STUNDU = 4,17 €)

#TIME ir lojalitātes programma, kurā jūs pelnāt, tērējot naudu. Krājiet lojalitātes punktus un pēc tam tos pārvērtiet naudā. Varat arī tos pataupīt un drīzumā apmainīt pret mūsu īpašajiem piedāvājumiem.

Kas ir #TIME?

Uzkrāj myTU #TIME loyalty program logo

un gaidi jaunās iespējas

Vislabākie ceļojumu piedāvājumi Travel Union klientiem

Izmantojiet savus #TIME punktus lidojuma vai ceļojuma piedāvājumam un iegūstiet labāku cenu nekā maksājot skaidrā naudā. Sedziet noteiktu summu ar #TIME un saņemiet ievērojamu atlaidi

Labākās cenas un īpašie piedāvājumi no mūsu partneriem

Katru dienu sekojiet #TIME jaunumiem savā aplikācijā vai tīmeklī un izmantojiet labākos piedāvājumus. Iegūstiet atlaides precēm un pakalpojumiem, kā arī pēdējā brīža vai ekskluzīvus ceļojumu piedāvājumus, kas pieejami tikai Travel Union aplikāciju īpašniekiem

Laiks atstāt vecmodīgās bankas aiz muguras!​

Lejupielādējiet myTU aplikāciju vai vispirms izmēģiniet demo versiju. Dodiet mums iespēju, un tas būs tā vērts.